KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14854128
nr 1485 4128
Rolf Dalin
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Skånegård. Signerad. Olja på papper, bildmått: 8x7, yttermått inklusive ram: 22x19 cm
Rolf Dalin, född 1934 i Malmö, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:47:08
26/8 15:03:08